Dla nikogo nie będzie tajemnicą stwierdzenie, że seriale z Turcji są w Polsce z roku na rok coraz popularniejsze. Ciężko stwierdzić, co stoi za tą rosnącą ich popularnością. Czy wynika to z faktu, że coraz chętniej wybieramy się na wakacje do Turcji i po powrocie chcemy tam jak najszybciej wrócić? Czy może urzeka nas egzotyka, z która możemy obcować oglądając poszczególne seriale? Zapewne wiele czynników wpływa na ten stan rzeczy.

Tak naprawdę nie jest ważny powód, dla którego tureckie seriale stają się tak bardzo popularne. Ważny jest fakt, że bez problemu możemy oglądać te seriale, gdyż ich oferta jest bardzo bogata. Możemy je oglądać po polsku i możemy to robić zarówno korzystając z telewizji naziemnej jak i przez internet.

Gdzie w internecie można obejrzeć tureckie seriale?

Ciekawostką jest fakt, że jeżeli chodzi o internet, to dostępność do seriali jest bardzo duża. Bez problemu możemy w internecie oglądać najpopularniejsze tureckie seriale. Nie musimy się też martwić tym, że nie zobaczymy jakiegoś odcinka, gdyż dostępne są całe serie najpopularniejszych seriali wyprodukowanych w Turcji. Wystarczy tylko wspomnieć o takich serialach jak:

  • Wspaniałe stulecie, który to serial uważa się za kamień milowy, jeśli chodzi o popularność seriali tureckich na całym świecie, w tym i w Polsce.
  • Elif, który jest równie popularny jak wspomniane wcześniej Wspaniałe stulecie. Tutaj akcja toczy się bardzo wartko i czasem trudno jest się połapać we wszystkich zawiłościach scenariusza. Zapewne to wpływa na jego popularność.
  • Wymarzona miłość, który jest spokojnym serialem obyczajowym, w którym akcja toczy się bardzo leniwie, co nie znaczy, że serial ten jest nudny.
  • Meandry uczuć, który traktuje o potędze miłości i rozterkach na drodze prowadzącej do szczęścia.
  • Przysięga, który to serial opowiada o miłości, tajemnicach, dążeniu do małżeństwach i skrywanych głęboko sekretach. Ten serial to prawdziwa kwintesencja tureckich seriali. Znaleźć można w nim wszystko, co tak uwielbiają widzowie.

Powyższe seriale dostępne są na platformie vod.tvp.pl Ale oczywiście to nie jedyne miejsce, w którym w internecie można zobaczyć seriale pochodzące z Turcji. Także w niezwykle popularnym i u nas serwisie Netflix znajdziemy sporo seriali, które wywodzą się z Turcji. I niektóre z nich nakręcone zostały właśnie z myślą o tym serwisie. Warto zainteresować się takimi tytułami jak:

  • Dar,
  • Obrońca,
  • Etos,
  • Fatma.

Te tureckie seriale dostępne są na platformie Netflix i są doskonałym uzupełnieniem tego, co można znaleźć w innych miejscach. Są uzupełnieniem tego, co można znaleźć w ofercie klasycznych stacji naziemnych. Zatem jeżeli chcecie zobaczyć tureckie seriale po polsku, to oferta jest bardzo bogata i bez problemu znajdziecie coś dla siebie.

Kategorie: Turcja

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *